Polecamy

Opis projektu dofinansowanego w ramach poddziałania 2.3.5. Design dla przedsiębiorców Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE dotyczącego przetwarzania danych osobowych informujemy, że informacje znajdują się w zaktualizowanym regulaminie oraz w zakładce, dotyczącej polityki prywatności.

wydawnictwo
bajkopisarze.pl

Czym różnimy się od innych?

O tym trafnie napisała autorka bloga wypaplani.pl. Każdy może wydawać książki. Duży i mały. Z własnymi zdjęciami lub rysunkami.

Udostępniamy autorski program do pisania, ilustrowania i publikowania swojej twórczości.
Kliknij NAPISZ w pasku menu i do dzieła! Potrzebujesz pomocy kliknij jak to działa.
Pisz i ilustruj swoją książkę własnymi obrazkami lub zdjęciami. Możesz korzystać także z naszych elementów ilustracyjnych.
Zaprojektuj okładkę, zleć wydruk i publikuj w sieci swoją twórczość.

Nad czym pracujemy?

Teraz warto pomyśleć o albumach na zakończenie szkoły czy przedszkola Sprawdź naszą propozycję!

Użytkownicy naszej aplikacji wspaniale radzą sobie z samodzielną personalizacją. Szczególną popularnością cieszą się książki - prezenty na Chrzest. To nie jest trudne. Sprawdź!

Dla tych, którzy wolą zlecić nam wykonanie książki np. z okazji Chrztu dziecka, polecamy złożenie zamówienia. Szybciutko wykonamy i wyślemy:) Szczególnie polecamy wersję wykonaną w całości na tekturze.

Nasze książki drukujemy na tekturze i na papierze. Te na papierze mogą mieć miękką lub twardą okładkę. Jeśli ktoś sobie zażyczy, na twardą okładkę przygotujemy odpowiednią naklejkę.
Blog

Skontaktuj się z nami:

Booksle