Regulamin rejestracji w portalu Bajkopisarze.pl

W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych, w tym wypełniając dyspozycję art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO) przekazujemy kluczowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych naszych klientów.

Kto przetwarza dane?

Bajkopisarze.pl s.c. Agnieszka Boroń-Przybyło, Katarzyna Filipek-Herniczek,
ul. Kukiela 27, 31-358 Kraków
NIP 945 20 86 973, REGON 120499251
Wpisy do działalności gospodarczej: Agnieszka Boroń-Przybyło, ewidencja działalności gospodarczej prowadzona przez Prezydenta Miasta Krakowa pod nr 7454/2006 Katarzyna Filipek-Herniczek, ewidencja działalności gospodarczej prowadzona przez Wójta Gminy Zabierzów pod nr 4924/2009 Kontakt telefoniczny 512 446 414 lub email redakcja@bajkopisarze.pl

Gromadzimy Twoje dane w celu utrzymania Twojego konta w serwisie bajkopisarze.pl, spresonalizowania szablonu lub stworzenia własnej publikacji.

Jeżeli tworzysz lub personalizujesz nasz szablon w portalu bajkopisarze.pl, rejestrując się w portalu dobrowolnie podajesz swój adres email i ustalasz login. Możesz, ale nie musisz podać też inne dane, które przydadzą się w przypadku składania później zamówienia. (REGULAMIN SKLEPU LINK) W personalizowanym szablonie dobrowolnie umieszczasz zdjęcia i dane osoby, dla której wykonujesz prezent. Masz około miesiąc czasu na zlecenie nam wydruku zgodnie z opcjami wskazanymi w formularzu zamówienia. Po tym czasie książka jest usuwana z serwera.
Dokładamy starań, żeby sprawdzić jakość wykonanej samodzielnie personalizacji i poprawić ewentualne błędy. Jednak, bajkopisarze.pl nie odpowiada za błędy oraz treść umieszczaną w polach przeznaczonych do personalizacji oraz za jakość zdjęć wstawionych przez Zamawiającego.
Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którą wyrażasz podczas rejestracji w portalu. Bez niej nie jest możliwe zapisanie personalizowanego szablonu lub własnej publikacji.

Twoje Prawa

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie. Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora. W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, powiadom nas a natychmiast to zmienimy. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Blog

Skontaktuj się z nami:

Booksle