Najczęstsze pytania

Bajkopisarze.pl to serwis do personalizowania książek zawierających pięknie napisane, oryginalne historie. Książki są tworzone samodzielnie przez was, za pomocą aplikacji, która prowadzi krok po kroku przez każdy etap przygotowywania książeczki.

Wszystkie opowieści Bajkopisarzy znajdziesz =>TUTAJ.

Dla kogo jest personalizowana książka?

Nasze książki są skierowane do prawie każdej grupy wiekowej. W wieku od 0-4 lat znajdziecie bajki i opowieści z wyjątkowymi bohaterami m.in. Aniołem Emurielem. Dzieci go uwielbiają! Dla starszych pociech proponujemy książki, które bawią i uczą czytać. Mamy pozycje na wiele okazji: baby showers, urodziny, roczek, chrzciny, komunię. Zachęcamy także do tworzenia swoich własnych, osobistych książek z wierszami, opowiadaniami czy np. wydanie pamiętnika.

Czy mogę edytować imię?

Tak. Możesz je zmienić w czasie personalizacji na zdrobnienie lub inne określenie, którego chcesz używać wobec danej osoby.

Czy mogę zmieniać większe fragmenty tekstu?

Tak. W wersjach rozszerzonych personalizacji, w tekście są oznaczone miejsca na własny tekst - jak dedykacja, życzenia czy imiona bohaterów. Tekst można przygotować wcześniej, aby było łatwiej go wpisać i nie popełnić np. językowego błędu. Ale to nie problem, bo w aplikacji można wybrać opcję korekty.

Czy mogę edytować i korygować zdjęcia?

Tak. Po załadowaniu zdjęcia możesz w specjalnym edytorze dopasować jasność, kontrast, użyć filtrów, obrócić w pionie i poziomie, a także przyciąć. Zdjęcia cyfrowe powinny mieć rozdzielczość ok. 300 dpi i wagę od 500 KB do maksymalnie 1,5 MB. W niektórych książeczkach można używać gotowych ilustracji zamiast zdjęć.

Czy mogę zapisać i dokonywać zmian w moim projekcie?

Tak. Zalecamy zapisanie projektu, tak aby łatwiej było zachować zmiany. Jest to znaczne ułatwienie, jeżeli będziemy musieli przerwać edycję. Aby zapisać projekt należy zarejestrować nowe konto użytkownika lub zalogować się na już istniejące.

Co się stanie, jeśli popełniłem/popełniłam błąd podczas personalizacji?

Jeśli popełniłaś/popełniłeś błąd podczas wybierania postaci, pisania imienia, dedykacji, lub wybrałeś niewłaściwe zdjęcie, możesz w każdej chwili go skorygować. Ale wcześniej należy zapisać projekt. Dodatkowo na zakończenie personalizacji możesz podejrzeć swój projekt klikając PODGLĄD.

Jak będzie wyglądać książka, którą otrzymam?

Każda personalizowana książka jest drukowana cyfrowo. Możesz wybrać spośród różnych formatów: miękka okładka lub twarda okładka, dla najmłodszych wydruk na tekturze. Liczba stron, format i rozmiar zależy od wybranej książki. W opisie każdej książki znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Jaki jest czas dostawy mojej spersonalizowanej książki?

Czas dostawy zależy od wyboru okładki i zakresu personalizacji i wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Zamówienia indywidualne są realizowane do 14 dni roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jakie formy płatności są akceptowane?

Akceptujemy przelew bankowy lub PayU.

Jak mogę śledzić moją spersonalizowaną książkę?

Po wydrukowaniu personalizowanej książki otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o wysyłce zamówienia zgodnie z wybraną formą przesyłki. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących statusu personalizowanej książki, prosimy o kontakt.

Dołącz do niesamowitej przygody!


Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój